Close

Džemperiai su filmų, serialų, anime bei žaidimų personažais. 

Filmų personažai, kulminacinių scenų iliustracijos, animacinių filmu herojai, anime bei kompiuterinių žaidimų personažai ant Jūsų džemperio. Puiki dovana filmų megėjams, vaikams bei visiems, kuriuos domina filmų, teatro, žaidimų industrija. Pasineriki pilnai į veiksmo sūkurį su savo mylimo personažo rūbu. 

Džemperis su grafiniu dizainu "Valkirij...

Filmų personažai, kulminacinių scenų iliustracijos, animacinių filmu herojai, anime bei kompiuterinių žaidimų personažai ant Jūsų džemperio. Puiki dovana filmų megėjams, vaikams bei visiems, kuriuos domina filmų, teatro, žaidimų industrija. Pasineriki pilnai į veiksmo sūkurį su savo mylimo personažo rūbu. 

Džemperis su grafiniu dizainu "Valkirija" - skandinavų mitinė būtybė... Samdomas žudikas "Assassin's Creed" jo ideologija svarbiau už žmogaus gyvybę, dažnai žaidimuose ar filmuose sutinkamas kaip teigiamas herojus... Karalius Šamanas "Shaman King" japonų animacinio filmuko herojus, kam patinka Anime tikrai nepraleis ir šio pilno nuotykių multikino... Nepamiršome ir nudekoruot džemperio "Breaking Bad" logotipu bei simboliais... Itin popularėjantys "Queen's Gambit" serialas nepaliks abejingu... Apie postapokalitinį Neo-Tokiju primins džemperis su veikėju iš "Akira" manga serialo... Ichigo Kurosaki nuotykius kupinus piktųjų dvasių ir nematytų jėgų primins džemperis su paveikslėlių iš anime "Bleach"...  Lelouch bei jo noras atlaisvinti Tokiju nuo Britanijos Imperijos paliks visus anime gerbėjus be žado... Gaujos nuotykiai kosmose futuristiniame anime "Cowboy Bebop" filozofuoja tokiomis temomis kaip: egzistencializmas, nuobodulys, vienatvė ir praeities įtaka... Vieno žinomiausių anime pasaulyje logotipas puikiai atrodo ant džemperio "Death Note" ...  Suaugusio Goko nuotykius primins džemperis "Dragon Ball Z"... Apie tokias tokius dalykus kaip emocijos ir skirtumai tarp žmonių ir Diclonii sukasi anime serialas "Elfen Field"... Apie Naotą Nandabą ir portalus primins džemperis su iliustracija iš anime "FLCL"... Neįprastas anime "FullMetal Alchemist"  pasakoja apie du brolius alchemikus, bei jų nuotykius beieškant Filosofo akmens...  Itachi Uchiha yra kultinio anime serialo "Naruto" herojus, atsakingas už viso savo klano nužudymą, išskyrus Sasuke... Džemperis su pagrindinio veikėjo iliustracija iš japonų anime serialo "Hunter X Hunter" primins apie Goną Freecssas nuotykius bei kelią iki geriausio "Hunter" statuso... Apie jaunimo konkurencingą tinklinį kalba "Haikyuu" anime... One-Punch Man yra japonų superherojų franšizė, kurioje Saitama vienu smugiu gali nugalėti bet kokį priešininką... Grįžtant į 90-uosius, negalime praleisti anime Sailor Moon ir jos nuotykių... Japonų anime seriale "JoJo Bizzare Adventure" Joestaro šeima turi didžiulė psichinę jėgą, o nuotykiai, su kuriais susiduria kiekvienas narys per savo gyvenimą, yra įdomus ir kupini filozofijos... apie drovų studentą Keną Kanekį primins anime "Tokyo Ghoul"...Ir kaip gi be "KEEP DISTANCE" džemperio, taip pat japoniško animacinio filmuko herojė šiomis dienomis papuošta veido kauke ir užrašu "SOCIAL DISTANCE". 

Plačiau
Close