Close

Lietuviška simbolika 

Džemperiai su Lietuviška simbolika - būtinas atributas kiekvienam patriotui. Jeigu myli Tevynę, bei nori tai parodyti aplinkiniams, įsigyk džemperį su Vyčiu, turime net 3 skirtingus Vyčio dizainus, džemperis "Vytis ant motociklo" puikiai tiks visiems motofanams, džemperis su "Vyčiu ant žirgo" su standartiniu Vyčio atvaizdu puikiai tiks įvairiaus...

Džemperiai su Lietuviška simbolika - būtinas atributas kiekvienam patriotui. Jeigu myli Tevynę, bei nori tai parodyti aplinkiniams, įsigyk džemperį su Vyčiu, turime net 3 skirtingus Vyčio dizainus, džemperis "Vytis ant motociklo" puikiai tiks visiems motofanams, džemperis su "Vyčiu ant žirgo" su standartiniu Vyčio atvaizdu puikiai tiks įvairiausioms progoms, tiek laisvalaikiui, tiek pasivaikščiojimams ar "išėjimui į miestą". Taip pat mūsų prekių asortimente rasite ir džemperį "stilizuotas Vytis" - su linijomis sukurtu Vyčiu - tiems, kurie ne tik myli Tevynę, bet ir yra meniškos sielos žmones. Turime unikalių dizainų moterims! Džemperis "Patriotė ant motociklo" arba džemperis "Motofanė - Lietuvos patriotė" su moters ant motociklo iliustracija, kuri laiko Lietuvos vėliavą - išskirtiniai stilingi drabužiai su Lietuvos trispalve, įsigyk sau arba padovanok draugei-patriotei. 

Kategorija nuolat pildoma, todėl jeigu neradote sau tinkamo drabužio, kviečiame susisiekti el. paštu ir mes jums sukursime individualu užsakymą su jūsų dizainu, paveikslėlių ar užrašu.

Plačiau
Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių
Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių
Close