Close

Dizainų kūrimas pagal individualų užsakymą

34,99 € (su mok.)

Pagal Jūsų užsakymą galime nupiešti, sumodeliuoti logotipą, reklaminį skydelį (banerį), perpiešti iš .png .jpg .gif taškinių formatų (pixelių) į vektorius (linijinę grafiką). Savo naujai sukurtą dizainą galėsite naudoti tiek spaudoje tiek savo internetinėje plotmėje (svetainėje, bloge, forume).

  • Logotipų piešimas
  • Reklaminių skydelių kūrimas
  • Taškinių failų perpiešimas į vektorinę (linijinę) grafiką
  • Paveikslėlių ant rūbų kūrimas
  • Užrašų ant rūbų kūrimas

Logotipo kūrimas:


Pagal jūsų užsakymą, norus ir poreikius, atsižvelgiant į įmonės tematiką, sukursime logotipą puikiai tinkantį naudoti tiek internetinėje svetainėje, soc. tinkluose, tiek spaudai.
Jeigu turite idėją logotipui, tačiau nežinote kaip ją realizuoti, susisiekite su mumis ir padėsime paversti jūsų idėją į profesionalų, paruoštą naudojimui vektorinį failą.

Reklaminio skydelio (Banerio) kūrimas:


Reklaminiai skydeliai yra plačiai naudojami tiek elektroninėje erdvėje, tiek ir reklaminiuose stenduose. Tai yra puikus būdas pavaizduoti savo produktus ar paslaugas, perteikti mintį ar skleisti žinią savo klientams.
Banerį pritaikysime bei paruošime naudojimui, efektyviai išnaudosime visą erdvę kurią užims reikalingi elementai.

Taškinių (Pixelinių) failų perpiešimas į vektorinius (linijinius):


Pixelinė grafika nusileidžia prieš vektorinę tuo, jog padidinus taškinį darbą, jis praranda savo kokybę, tuomet, kai vektorinį failą galima didinti iki X kilometrų, visiškai neprarandant kokybės. Labai dažnai sutinkame atvejų, kai logotipas yra išsaugotas taškiniu formatu ir neturime jo vektorių (linijų), norint jį padidinti vaizdas tampa iškraipomas ir nemalonus akiai, bei netinkamas spaudai. Norint marškinėlių ar džemperio su gražios raiškos logotipu ar paveikslėliu, reikia tinkamai paruošto failo, todėl vektorinis failas yra idealiausias variantas spaudai. Jeigu skaitmeninė spauda tuomet vektorinį failą išsididiname iki reikiamo dydžio ir konveruojame į png. Jeigu šilkografinė spauda linijinį failą naudojame sukuriant spaudos matricą.

Perpiešime jūsų pixelinį darbą į linijinį, tam jog galėtumėte visur jį naudoti: tiek reklaminiuose stenduose, tiek spaudoje ant tekstilės, keramikos gaminių, ar elektroninėje plotmėje. 

Su kiekvienu užsakymu dirbame individualiai, išklausę Jūsų idėją, paruošime maketus, vizualizacijas pastaboms ar užsakymo patvirtinimui, gavę jūsų patvirtinimą, pradėsime darbus.

Pagal jūsų užsakymą galėsime uždėti jūsų dizainą ant marškinėlių, džemperių, prijuosčių, maišelių, kepurėlių ar kitų tekstilės gaminių.

Pakolkas atsiliepimų nėra. Būkite pirmas!

    PANAŠIOS PREKĖS:

    Close