Close

Įvairių dizainų įvairioms progoms Marškinėliai, Džemperiai, Maišeliai, Prijuostės!

  • 8560

    Pagaminta

  • 987

    Sukurta dizainų

  • 88%

    Sugrįžtančių klientų

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti įvairių dizainų ir modelių aukštos kokybės marškinėlius, džemperius, pirkinių maišeliusvirėjo šefo prijuostes. Esant kliento pageidavimui už papildomą kainą galime dekoruoti tekstilės gaminius Jūsų norimu logotipu, užrašu, paveikslėliu ar kokiu nors simboliu. Gamyba pradedama tik suderinus ir paruošus pagal kliento poreikius maketą.

Kodėl verta rinktis mus?

Greita gamyba ir profesionalumas. Siūlome tik aukščiausios kokybės tekstilės gaminius. Mūsų komandą sudaro patyrę specialistai, turintys ilgametę spaudos darbų patirtį. Dedame skaitmeninę (DTG Digital to Garment printing) tiesioginę spaudą ant medžiagos. Specialus plačiaformatis spausdintuvas spausdinantis ekologiškais ultrachromatiniais dažais, kurie nudažo ir prisodrina norima spalva kiekvieną audinio siūlelį pagal nustatytą maketą. Dažai nenukrenta, nenusiplauna ir nenublunka. Pirmasis toks įrenginys pasirodė dar 1996 metais Jungtinėse Valstijose. Daug buvo tobulinimų ir išrastų panašių mašinų į pirmtaką, tačiau vienas iš sėkmingiausių ir geriausiai veikiančių aparatų pasirodė 2013 metais, Epson kompanijos išleistas F2000 printeris, kurio dėka galima išgauti aukščiausią spaudos rezoliuciją ant Jūsų norimo gaminio.    

DTG bitomanija
ploteriavimo spaudos mašina

Dar vienas siūlomas iš populiariausių spaudos būdų, tai vektorinės grafikos paveikslėlių, logotipų ar užrašų iškarpymas su specialia mašina (ploteriu) PVC plėvelėje. Iškarpyti lipdukai prikepinami su termo presu prie gaminio. Spauda ilgaamžė, nenusiskalbia, neatsilupinėja. Vieninteliai trūkumai šios spaudos jog tinkami spaudai failai yra tik vektoriniai (sudaryti iš kreivių). Itin mažų elementų: taškų ar smulkių linijų ploteriavimo mašina iškarpyti negali ir karpoma tik vienos spalvos PVC plėvelė, norint išgauti kelias spalvas, skirtingi elementai turi būti karpomi ant skirtingų spalvų plėvelių.

Prie daugiakartinių užsakymų taip pat naudojame ir šilkografinę spaudą. Tai spaudos klasika, be kurios neapsieiname ir šiomis skaitmeninio pasaulio dienomis.

Jeigu neradote reikiamos informacijos ar prekės, o, galbūt, jus domina kažkas specifinio? Prašome susisiekti.

Gelbėjame ekstra atvejais, jeigu labai skubiai reikia dovanos, marškinėlių, džemperio ar kitų gaminių su spauda, drąsiai skambinkite, jei galėsime, padėsime!

šilkografinė spauda

Close