Close

Dailininkų paveikslai, šmaikštūs užrašai, paveikslėliai, vardai ant marškinėlių 

Originalūs marškinėliai gali ne tik suteikti Jūsų stiliui daugiau unikalumo, padėti kiekvieną dieną atrodyti puikiai, tačiau ir išreikšti savo mintis per drabužius, pabrėžti savo asmenybę, parodyti save. Mūsų kataloge rasite unikalius, išskirtinai atrodančius marškinėlius, kurie dekoruoti dailininkų paveikslais, užrašais, originaliais paveikslėl...

Originalūs marškinėliai gali ne tik suteikti Jūsų stiliui daugiau unikalumo, padėti kiekvieną dieną atrodyti puikiai, tačiau ir išreikšti savo mintis per drabužius, pabrėžti savo asmenybę, parodyti save. Mūsų kataloge rasite unikalius, išskirtinai atrodančius marškinėlius, kurie dekoruoti dailininkų paveikslais, užrašais, originaliais paveikslėliais, vardais ir kitais akcentais.

bitomanija.lt marškinėliai – ieškantiems originalumo

Galime pasiūlyti labai platų marškinėlių pasirinkimą tiek moterims, tiek vyrams, kad kiekvienas ir kiekviena galėtų kasdien atrodyti puikiai ir džiaugtis unikaliais drabužiais, kurie suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

Mūsų siūlomi marškinėliai yra ne tik originalūs, tačiau taip pat pagaminti iš geriausios kokybės medžiagos, tad jie tarnauja ilgai, metų eigoje beveik nekeičia išvaizdos ir gali būti skelbiami aukštoje temperatūroje, tačiau norint išsaugoti geriausios kokybės piešinį ar užrašą, rekomenduojama temperatūra yra 30 laipsnių, skalbti išvertus marškinėlius į kitą pusę. Medvilnė – maloniai glunda prie odos, ji kvėpuoja, galiausiai, tinka net ir jautrią odą turintiems asmenims.

Užsakytus marškinėlius išsiųsime skubiai Jums labiausiai tinkamu būdu: nuo paštomato, pašto iki kurjerių. Nesukite dėl nieko galvos – mes pasirūpinsime, kad jie kuo greičiau Jus pasiektų!

Marškinėlių pasirinkimas

Mes galime užtikrinti gerą marškinėlių kokybę, tad Jums telieka pasirinkti labiausiai norimo modelio, kurie turi derėti ne tik prie Jūsų kūno, tačiau taip pat ir vidinio pasaulio. Lyriški žmonės, kurie nori per savo drabužius išsakyti mintis - dažniausiai renkasi marškinėlius su užrašais. Tie, kuriems labiausiai patinka meniški drabužiai, vienetinio modelio, unikalūs – renkasi marškinėlius su dailininkų paveikslais, kurie akis traukia ne tik idėja, tačiau ir smulkmeniškumu. Puikus pasirinkimas ne tik sau, bet ir dovanai yra vardai ant marškinėlių, kurie suteikia stiliui daugiau individualumo ir tuo pačiu padeda nešiotojui atrodyti puikiai.

Tinkama marškinėlių priežiūra

Marškinėliai Jums tarnaus kur kas ilgiau, jeigu skirsite šiek tiek priežiūros. Jie nėra lepūs, tačiau pamačius dėmes - reikia skalbti. Geriausia su natūraliais, ekologiškais skalbikliais, kurie ne tik panaikins dėmes, tačiau ir džiugins maloniu audinio sąlyčiu su oda. Prekiaujame geros kokybės audinio marškinėliais, tad net ir dažnai skelbiant – jie išliks patvarūs, raštai, paveikslai bus ryškūs.

Plačiau
Rodoma 1 - 18 iš 76 prekių
Rodoma 1 - 18 iš 76 prekių
Close