Close

Marškinėliai su sporto fanų atributika 

Sporto fanų, gerbėjų personalizuoti marškinėliai su mėgstamų herojų atvaizdais, simboliais ar sporto inventoriaus vizualais. Mūsų prekių asortimentas leis kiekvienam rasti sau tinkamus drabužius. Visiems moto fanams patriotams siūlome marškinėlius su stilizuotu Vyčiu ant motociklo, taip pat turime įvairių kitų marškinėlių su moto atributika, nuo...

Sporto fanų, gerbėjų personalizuoti marškinėliai su mėgstamų herojų atvaizdais, simboliais ar sporto inventoriaus vizualais. Mūsų prekių asortimentas leis kiekvienam rasti sau tinkamus drabužius. Visiems moto fanams patriotams siūlome marškinėlius su stilizuotu Vyčiu ant motociklo, taip pat turime įvairių kitų marškinėlių su moto atributika, nuo nuotykių megėjams skirtu BMW Marškinėliu su užrašu "Make Life an Adventure", iki marškinėlių su Honda Africa Twins motociklo paveikslėliu. Visiems Dakaro fanams rekomenduojame pasižiurėti Marškinėlius "Dakar Rally" su renginio logotipu. Visiems turintiems konkrečia nuomonę apie Mercedes-Benz arba BMW automobilius, siūlome įvertinti mūsų marškinėlius "BMW" su užrašu Boss, arba marškinėlius "Mercedes" su 90-ųjų mercedes-benz sedano iliustracija ir logotipu. Visiems NBA krepšinio gerbėjams turime paruoše keletą LA Lakers marškinėlių su Kobe Bryant arba Lebron James iliustracijomis, o jeigu jums jie patiks, siūlome pasižiurėti ir marškinėlius "King James" ir "Lakers 24".

Kategorija nuolat pildoma, todėl jei neradote marškinėlių kurie atitinka jūsų norus, drąsiai rašykite mums el. paštu arba soc. tinkluose ir mes jums paruošime marškinėlius pagal užsakymą su jūsų norimu dizainu, užrašu ar paveikslėliu. 

Plačiau
Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių
Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių
Close