Close

Žaidimai 

Visi mes kažkurio savo gyvenimo metu buvome "užsižaidę", arba vis dar žaidžiam. Nuo įvairiausių "zilitonų", pirmo playstation, Sega Saturn ar Nintendo 64, kurie daugeliui buvo vienas smagiausių vaikystės pramogų, besikeičiant pasauliui, atsirado begale daug kompiuterinių žaidimų konsolių, kurios pakeitė "zilitonus" ir vis dar suteikia naujų spal...

Visi mes kažkurio savo gyvenimo metu buvome "užsižaidę", arba vis dar žaidžiam. Nuo įvairiausių "zilitonų", pirmo playstation, Sega Saturn ar Nintendo 64, kurie daugeliui buvo vienas smagiausių vaikystės pramogų, besikeičiant pasauliui, atsirado begale daug kompiuterinių žaidimų konsolių, kurios pakeitė "zilitonus" ir vis dar suteikia naujų spalvų mūsų gyvenimuose. Tobulėjant technologijoms, žaidimų pasaulis tapo itin realistiškas, dabar su šypsena prisimename grafikas, kurias turėjo Counter Strike, pirmieji GTA, Mario bei daugelis kitų žaidimų, ir neįmanoma jų palyginti su naujausiais CS, GTA ir Mario žaidimais. Tačiau tuo metu žaidimų esmė ne slypėjo grafikoje, bet linksmo laiko praleidime. 

Kai kurie žmonės galvoja, jog nušovus žmogų per GTA, atsiras noras padaryti ta patį realiame pasaulyje, tačiau daugelis tyrimų paneigė šį reiškinį. Nors žaidimai gali sukelti priklausomybę, ribojant laiko praleidimą prie kompiuterinių žaidimų, galima gauti daug naudos. Kompiuteriniai žaidimai teikia linksmą ir socialinę pramogų formą, skatina komandinį darbą ir bendradarbiavimą, kai žaidžiama su kitais. Taip jie priverčia jaustis patogiai naudojant technologijas, padidina pasitikėjima savimi, teikia socializacijos galimybes, lavina įvairius įgudžius, tokius kaip: skaitymo, matematikos, problemų sprendimo, akių ir rankų koordinacija bei smulkiąją motoriką.

Prisiminkite savo žaidimų erą, arba pasipuoškite mėgstamiausių žaidimų atributiką mūsų siūlomais marškinėliais su kompiuterinių žaidimų logotipais, simboliais ir kt. Visiems CS:GO fanams tikrai patiks marškinėliai "CSGO Fade Logo", kuris sujungia ko gero populiariausio CS peilio spalvas su žaidimo logotipu.  Marškinėliai "Dont Be A Loser Buy A Defuser" - pradžiugink savo draugą-geimerį šiais šmaikščiais marškinėliais bei primink jam visada pirkti defuserį kai yra CT pusėje. Legendinį League Of Legends žaidimą tikrai žino daugelis jaunuoliu, praeitais metais šis žaidimas turėjo 115 milijonų žaidėjų, todėl marškinėliai "League Of Legends" su žaidimo logotipu tikrai yra puikus pasirinkimas kaip dovana jūsų draugui geimeriui arba sau, jeigu šis žaidimas yra jūsų favoritas. Dota 2 yra internetinės mūšio arenos (MOBA) žanro žaidimas, kuris sujungia realaus laiko strateginių žaidimų elementus su bokšto gynybos žaidimais. Kadangi mėnesinių aktyvių DOTA 2 vartotojų skaičius reguliariai viršija 11 milijonų, žaidimas yra vienas populiariausių Steam platformoje. Visiems DOTA 2 žaidėjams paruošėme keletą marškinėlių, kurie patiks kiekvienam fanui!  Norintiems kažko bendro apie dota, jums patiks marškinėliai "Dota 2" su unikaliu žaidimo logotipo dizainu. Norintiems kažko juokingo, paruošėme marškinėlius "Dota 2 Wards" su Linch iliustracija ir tekstu "We need wards". Nepamiršome ir žaidimų jaunesniems, šioje kategorijoje taip pat rasite marškinėlius "Minecraft" ir marškinėlius "Fortnite". Jaunuoliu pamėgti žaidimai daro gerą įtąką, lavina komandos žaidimą ir kritinį mąstymą. Nors Fornite nėra toks laiko patikrintas kaip Minecraft, kuris buvo išleistas prieš 10 metų (Fornite išleistas prieš 2017m.), šis žaidimas pranoko Minecraft'ą žaidėjų skaičiumi beveik 3 kartus. Fornite per pirmus 3 gyvavimo metus susilaukė 350 milijonų žaidėjų iš viso pasaulio, tuo metu kai Minecraft per 10 metų surinko 126 milijonus aktyvių žaidėjų. Abu šie žaidimai yra tinkami jaunesniems, tačiau taip pat yra pamėgti ir suaugusiu. Nors pagrinde mūsų kategorijoje rasite marškinėlius su kompiuterinių žadimų iliustracijomis ir logotipais, negalėjome praleisti ir populiariausių mobiliujų žaidimų herojų. Itin greitai išpopuliarėjęs žaidimas Brawl Stars vos per 6 mėn. surinko 100 milijonų žaidėjų. Yra didelė tikimybė, jog jūsų sūnus ar dukra žaidžia šį žaidimą, todėl reiktu pagalvoti apie marškinėlius "Brawl Stars" kaip dovaną jiems. Jie tikrai bus maloniai nustebinti unikalaus dizaino marškinėliais su jų mėgstamo žaidimo herojaus iliustracija.

Marškinėlius su unikaliomis šių žaidimų iliustracijomis rasite mūsų e-parduotuvėje - kviečiame visus fanus užmesti akį į mūsų prekių asortimentą.

Kategorija yra nuolat pildoma, todėl neradus savo mėgstamiausio žaidimo atributikos, drąsiai rašykite mums žinutę su savo pageidavimais ir norais, ir mes būtinai į juos atsižvelgsime.

Plačiau
Close