Close
Pagal užsakymą

Rūbai su logotipu, užrašu ar piešiniu pagal užsakymą 

Džemperiai (Hoodie), bliuzonai (sweater), standartiniai marškinėliai ar polo, prijuostės ar maišeliai, medžiaginės veido kaukės, visi tekstilės gaminiai įgaus prasmę dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu, paveikslu. Būk unikalus - vienodų nebus!

Rūbai visoms progoms, įmonėms, korporatyvams, komandoms, teminiams vakarėliams, gimtadieniams, b...

Džemperiai (Hoodie), bliuzonai (sweater), standartiniai marškinėliai ar polo, prijuostės ar maišeliai, medžiaginės veido kaukės, visi tekstilės gaminiai įgaus prasmę dekoruoti Jūsų pasirinktu logotipu, užrašu, paveikslu. Būk unikalus - vienodų nebus!

Rūbai visoms progoms, įmonėms, korporatyvams, komandoms, teminiams vakarėliams, gimtadieniams, bernvakariams, mergvakariams ar vestuvėms. Jeigu reikia greitai dovanos, ir nežinai ką dovanoti, visuomet ir visoms progoms tiks marškinėliai, džemperiai, bliuzonai su atitinkama simbolika, užrašu ar paveikslu ant jų. Truputį pagalvokite, ką tavo dovanos gavėjas mėgsta, koki pomėgiai, serialai, filmai, juokingas nuotykis... ir leisk Bitomanija.lt komandai įgyvendinti Jūsų vaizduotę ant rūbų. 

Pagal užsakymą galime sumaketuoti Jūsų norimą ženklą, užrašą ar logotipą ant Jūsų pasirinkto gaminio.  Siūlome tik geros ir patikrtintos kokybės rūbus.  Marškinėliai su užrašu ar logotipu. Džemperiai su užrašu, logotipo spauda. Maišeliai su užrašu, logotipu spauda. Pagalvės užvalakalas su nuotrauka.

Tiesioginė skaitmeninė spauda (DTG)
įsodrina kiekvieną audinio siūlą ultrachromatiniais ekologiškais dažais, kurie nenusiskalbia, nenutrupa ir neišblunka iš audinio.

Kuo skiriasi šilkografinė spauda nuo skaitmeninės spaudos? 

šilkografijos spaudai uždėti reikia pasiruošti specialų tinklelį (spaudos matricą) per kurį yra braukiami dažai ir taip užnešamas dažų sluoksnis ant audinio norimose vietose. Šilkografijos būdu labai brangu gaminti kelis vienetus spaudos. Dažniausiai naudojama urminiams užsakymams. Šilkografinė spauda nesitęsia kartu su audiniu, nes tai yra kaip atskiras elementas, dažų sluoksnis, kuris stipriai prikibęs prie audinio, todėl ilgainiui suskeldėja, sutrūkinėja, nubyra. Tiesioginė spauda dekoruoja patį audinio siūlą, todėl lengvai tęsiasi tempiant ir nesuskeldėja. Tiesioginė spauda pigesnė už šilkografinę, nes nereikia ruošti papildomų priemonių: trafaretų, tinklelių, dažų maištymų... Tiesioginėje spaudoje visa tai atlieka speciali mašina, kuriai perduodamas skaitmeninis spaudos failas.  

Mūsų siūlomi gaminiai atitinka patikrintus geriausių europos gamintojų standartus: Imeprial Woman, Imperial Man 100% medvilnė, moteriški bei vyriški marškinėliai nešukuotos medvilnės, SOl's Martin 100% medvilnė, pusiau šukuota medvilnė, nepriekaištingai gula spauda. Summer Passion Polo marškinėliai 100% medvilnė su Polo stiliaus kaklu, mėgstantiem solidų ofisinį stilių. Marškinėliai naujovė, silikoniniu padengimu Adler Man Basic 129, kurių sudėtyje 97% medivlinės ir 3% viskozės. Labai maloniai gula medžiaga prie kūno, turi elastingumo, visiškai pilnai šukuota medvilnė todėl neatsiranda audinio pūkelis nuo ilgo nešiojimo, puikiai tinka DTG spaudai. Tokios pat sudėties yra ir moteriškas modelis Womens Basic 134 , plati marškinėlių spalvų gama iš kurios tikrai kiekviena moteris išsirinks jei patinkamą marškinėlių spalvą. 

Tarp visų produktų rasite medžiaginių šefo prijuosčių bei kepurėlių, kurios tiap pat gali būti dekoruotos jūsų norima logotipo spauda. 100% medvilnė bei 130g - 180g. medžiagos tankis - gramatūra, uždėta tiesioginė Jūsų kavinės ar baro Logotipo spauda gražiai puoš Jūsų kolektyvą / komandą.

Medžiaginės veido kaukės pagamintos iš antibakterinio trikotažo ant kurio taip pat puikiai gula tiesioginė spauda, tad jeigu norite vaikščioti madingai karantino laikotarpiu atneškite savo kaukę į bitomaniją arba įsigykite mūsų siulomas ir mes uždėsime Jūsų norimą spaudą. Galime uždėti jūsų norimo filmo ar animacinio filmuko herojaus atvaizdą, logotipą, ženklą, mėgstamo serialo pavadinimą ar inicialus. 

Plačiau
Rodoma 1 - 18 iš 26 prekių
Rodoma 1 - 18 iš 26 prekių
Close