Close

Šefo prijuostė dekoruota užrašu ar paveikslėliu 

Mūsų e-parduotuvėje yra prijuosčių visiems - ar tai virėjui, padavėjui, baristai ar barmenui.

Prijuostės, kaip žinia, labai efektyviai apsaugo jūsų drabužius dirbant. Manoma, kad prijuostės iš pradžių prasidėjo nuo to, kai vyrai, paėmę audinio gabalėlius ir perrišę juosmenį, saugojo savo aprangą dirbdami. Bėgant metams tai pasikeitė, atsirado da...

Mūsų e-parduotuvėje yra prijuosčių visiems - ar tai virėjui, padavėjui, baristai ar barmenui.

Prijuostės, kaip žinia, labai efektyviai apsaugo jūsų drabužius dirbant. Manoma, kad prijuostės iš pradžių prasidėjo nuo to, kai vyrai, paėmę audinio gabalėlius ir perrišę juosmenį, saugojo savo aprangą dirbdami. Bėgant metams tai pasikeitė, atsirado daugybė skirtingų prijuostės stilių. Tačiau pagrindinis principas išlieka tas pats - jie apsaugo jūsų drabužius nuo išpurvinimo ir kitų pažeidimų.

Prijuostės tikrai nuėjo ilgą kelią ir iš paprasto audinio, perrišto aplink juosmenį, virto šiuolaikinių stilių įvairove įvairiausioms darbo aplinkoms. Prijuostes gali dėvėti beveik bet kur - namų šeimininkai namuose, virtuvės šefai ir net darbininkai pramoninėje aplinkoje.

Pirkdami prijuostes galite pasirinkti jus dominantį dizainą ir spalvą, tačiau jeigu neradote jums tinkamo dizaino - parašykite mums ir mes jums sukursime personalizuotą užsakymą atsižvelgiant į jūsų norus ir pageidavimus. Galime uždėti jūsų norimą logotipą, paveikslėlį, iliustraciją ar užrašą.

Šefo prijuostė - Maisto gurmanams, virtuvės karaliams, valgio meistrams. Dovana kuria gali džiaugtis pasidovanojęs pats sau ar padovanojęs savo artimam, kuris lepina Jus savo kulinariniais šedevrais. 

Prijuostė dekoruota paveikslu, užrašu ar piešiniu, o gal net Jūsų restorano ar kavinės logotipu,  tai unikalus kulinaro rūbas, puošiantis virtuvės virtuozą. 

Plačiau
Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių
Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių
Close